Van Passie naar Actie

Gepubliceerd op: 10 april 2017

Van Passie naar Actie

by | apr 10, 2017 | Archief 2017

The Passion komt naar Leeuwarden! Een goede gelegenheid om jou – jongere vanaf 14 jaar – ook stil te laten staan bij het actuele leed en lijden in de stad en in de wereld. En… om jou in contact te brengen met mensen en organisaties die daarop een antwoord willen geven. Anders gezegd: van passie naar actie. Naar The Action als voorbereiding op The Passion. Want het verhaal van het lijden en de opstanding van Jezus geeft ook nu perspectief op opstanding, op bevrijding. Door het lijden heen bestaat hoop. Ook jij kunt wat doen!

Je bent zaterdag 25 maart welkom in de Dominicuskerk. Na kennismaking staan we in de kerk stil bij het lijdens- en opstandingverhaal van Jezus. Vervolgens ga je in kleine groepjes op bezoek bij een diaconale of sociale organisatie of werkgroep. Daar maak je actief kennis met plekken in de stad waar leed en lijden in onze samenleving zichtbaar zijn, en met mensen die proberen een antwoord te geven op het lijden en de vraag om hulp. Na afloop volgt een verwerking van de ervaringen en sluiten we af met een maaltijd. Geef je snel op bij Caroline Doelman (cdoelman@solidairfriesland.nl), er is plaats voor 50 jongeren.

Een soortgelijk programma organiseren we op donderdagavond 23 maart voor maximaal 50 hbo-studenten en op vrijdagochtend en -middag 24 maart voor 300 leerlingen Havo/VWO en ROC.

Meer berichten

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

Het is weer zover! Overbodige goede, modieuze kleding, schoenen en accessoires (als riemen en sjaals) kunt voor of na de zondagsviering in gesloten zakken in de kleine parochiezaal van de Nicolaaskerk neerzetten. Het busje van de Kledingbank Maxima komt na...

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed 2018 RECHT DOOR ZEE 'Recht door zee' is het thema voor de Week van Gebed voor de eenheid van christenen. De jaarlijkse gebedsweek vindt plaats van 21 tot en met 28 januari 2018. Het thema haakt aan op het danklied van Mozes en Mirjam uit het Bijbelboek...

Kerstfair en Open Kerk Haren

Kerstfair en Open Kerk Haren

Op de Kerstfair inkopen doen voor kerstmis. Dorpsgenoten ontmoeten. Samen er een gezellige dag van maken. Het gebeurt op zaterdag 16 december rond de Dorpskerk in Haren. Rondom de kerk staan kraampjes, brandt een gezellig houtvuur, vertelt een verhalenverteller zijn...