Viering Salvatorkerk 65 jaar

Gepubliceerd op: 24 July 2017

Salvatorgemeenschap

Nieuws

Viering Salvatorkerk 65 jaar

by | 24 July 2017 | Salvatorgemeenschap

65 jaar San Salvatorkerk

Op 16 juli kreeg de kerkdienst, in wat heden ten dage heet de Heilige Hildegardparochie van Bingen Parochie locatie Salvator, de titel mee “San Salvatorkerk door de tijd heen”.

Reden hiervoor was: de Salvatorkerk bestond 65 jaar. Een feest waard. De kerk binnenkomend was dit dan ook gelijk te zien. Versiering die een beeld gaf van de voorbije 65 jaar. Een liturgie waaraan drie koren deelnamen met liederen die een beeld gaven van de ontwikkeling in de afgelopen decennia: Gregoriaans (vroeger), spirituals, Taizé, en de huidige GVL.

Na afloop was er een gezellig samenzijn georganiseerd. En gezellig was het! Koffie met wat lekkers, dit laatste werd door de jeugd uitgedeeld. Tussendoor lieten een aantal dames en heren de veranderde mode/kleding van de kerkgangers zien. Dit gaf veel reacties als “oh ja, dat droeg ik ook”.

Onder het genot van een drankje en een hapje was er het Rad van Avontuur met hier en daar grote hilariteit over de gewonnen prijs.

Kortom een waar feest, goed verzorgd door een aantal vrijwilligers . Waarvoor dank en hulde.

Ria Elzinga – de Kleijn

U kunt hier kunt u het fotoalbum inzien.

Meer berichten

Nieuwsbrief 31 mei

Nieuwsbrief 31 mei

Overweging bij Eerste lezing: Handelingen 2, 1-11; Tweede lezing: 1 Korintiërs 12, 3b-7.12-13; Evangelie: Johannes 20, 19-23. Beste medegelovigen, vandaag vieren we de gave van de Geest. Eén dag per jaar vieren we dit, maar de Geest is natuurlijk elke dag werkzaam in...

Nieuwsbrief Salvator 24 mei

Nieuwsbrief Salvator 24 mei

Overweging bij de Zevende zondag van Pasen, 24 mei 2020 Eerste lezing: Handelingen 1. 12-14; Tweede lezing: 1 Petrus 4, 13-16; Evangelie: Johannes 17, 1-11a.  Omdat ik vooraf mijn preken niet uitschrijf is het voor mij niet te doen om u de tekst van de preek vooraf al...

Salvator Nieuwsbrief 17 mei 2020

Salvator Nieuwsbrief 17 mei 2020

Overweging bij Eerste lezing: Handelingen 8, 5-8.14-17; Tweede lezing: 1 Petrus 3, 15-18; Evangelie: Johannes 14, 15-21 Beste medegelovigen, Verleden week had ik een vrij weekend en was ik met u allen verbonden door met de livestreamviering mee te bidden. Toen mocht...