Vieringen in de Emmauskerk v.a. 21 juni

Gepubliceerd op: 29 mei 2020

Op zondag 21 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren.

Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe dit alles in veilige banen te leiden. Ook mogen er niet meer dan 30 mensen aanwezig zijn. Hoe we dat gaan regelen hoort u nog van ons via de nieuwsbrief. We hopen dat u dit bericht ook wilt delen met de mensen waarvan nu weet dat ze geen nieuwsbrief via computer of smartphone lezen.

We zijn in ieder geval blij, dat we, met beperkingen, dat wel, weer samen mogen komen in een viering.

Meer berichten

Protocol: Het nieuwe vieren

Protocol: Het nieuwe vieren

Vieringen in de kerk Met behulp van de richtlijnen van het RIVM en het protocol “Kerkelijk Leven op anderhalve meter’ is er een eigen protocol opgesteld toegespitst op het vieren in onze eigen parochie. Hieronder volgen regels en aanwijzingen die voor u van belang...

Collecteren via uw telefoon

Collecteren via uw telefoon

Het parochiebestuur en de locatieraden hebben digitaal collecteren mogelijk gemaakt. We werken steeds minder met contant geld wat we op zak hebben voor de collectes en nu in corona tijd komen we ook minder in de kerk naar de vieringen. U kunt dan bijdragen aan de...

Geen publieke vieringen op Kerstavond

Geen publieke vieringen op Kerstavond

De Nederlandse bisschoppenconferentie heeft op 15 december naar aanleiding van de indringende toespraak van minister-president Mark Rutte met pijn in het hart besloten dat in de Rooms-Katholieke kerken dit jaar op kerstavond geen publieke vieringen, zoals de nachtmis,...