Voorstellen Eerste H. Communikanten

Gepubliceerd op: 14 April 2017

Walfriedgemeenschap

Nieuws

Voorstellen Eerste H. Communikanten

by | 14 April 2017 | Archief 2017

De namen van de kinderen v.l.n.r. achterste rij: Antonia Tel, Wesley Tel, Vincent Nuyen, Jenaya Manuela, Elisa Amatsaleh
v.l.n.r. voorste rij: Siebrand Bruin, Levi Bunt, Eliza Nuyen, Cecilia Nguyen.

Op zondag 26 maart hebben we de kinderen die dit jaar hun eerste communie gaan doen aan de parochie gepresenteerd. We hebben ze “door de Poort” geroepen, ze hebben zich voorgesteld en kort wat verteld over op welke school ze zitten en over hun hobby’s. Heel bijzonder was dat in deze viering Siebrand Bruin is gedoopt. Hartelijk gefeliciteerd Siebrand! De kinderen kijken allemaal erg uit naar hun eerste communie, die we gaan vieren op 14 mei.

Arjen Jellema en Esther Stam-Bolink

Meer berichten

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

Het is weer zover! Overbodige goede, modieuze kleding, schoenen en accessoires (als riemen en sjaals) kunt voor of na de zondagsviering in gesloten zakken in de kleine parochiezaal van de Nicolaaskerk neerzetten. Het busje van de Kledingbank Maxima komt na...

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed 2018 RECHT DOOR ZEE 'Recht door zee' is het thema voor de Week van Gebed voor de eenheid van christenen. De jaarlijkse gebedsweek vindt plaats van 21 tot en met 28 januari 2018. Het thema haakt aan op het danklied van Mozes en Mirjam uit het Bijbelboek...

Kerstfair en Open Kerk Haren

Kerstfair en Open Kerk Haren

Op de Kerstfair inkopen doen voor kerstmis. Dorpsgenoten ontmoeten. Samen er een gezellige dag van maken. Het gebeurt op zaterdag 16 december rond de Dorpskerk in Haren. Rondom de kerk staan kraampjes, brandt een gezellig houtvuur, vertelt een verhalenverteller zijn...