Walfried Eerste H. Communie 2017

Gepubliceerd op: 14 May 2017

Walfriedgemeenschap

Nieuws

Walfried Eerste H. Communie 2017

by | 14 May 2017 | Archief 2017

Op zondag 14 mei hebben we in de Emmauskerk de eerste communie van Elisa Amatsaleh, Siebrand Bruin, Levi Bunt, Cecilia Nguyen, Vincent Nuyen, Eliza Nuyen, Antonia Tel, Wesley Tel en Jenaya Manuela gevierd.
Op 7 woensdagmiddagen hebben we dit voorbereid met het project “Door de Poort”. Tijdens de viering hebben de kinderen het projectlied hiervan gezongen, ingestudeerd onder leiding van Hanneke Meijer en begeleid op het orgel (voor de eerste keer!) door Richard Stam.

Alle kinderen hadden een rol in het toneelstukje over het bijbelverhaal ‘de verlamde man’, wat ze hebben opgevoerd in plaats van de eerste lezing. Bovendien hebben de kinderen een aantal gebeden gelezen, meegeholpen met de overweging, zelf de voorbeden gemaakt en de Tafel gedekt. Daarna ontvingen ze, begeleid door hun ouders, voor de eerste keer de communie.
Het waren inspirerende weken, en we hopen van harte dat de kinderen hele mooie herinneringen zullen overhouden aan dit bijzondere feest!

Arjen Jellema en Esther Stam-Bolink

Alle foto’s gemaakt door Bob Bouchier

Meer berichten

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

Het is weer zover! Overbodige goede, modieuze kleding, schoenen en accessoires (als riemen en sjaals) kunt voor of na de zondagsviering in gesloten zakken in de kleine parochiezaal van de Nicolaaskerk neerzetten. Het busje van de Kledingbank Maxima komt na...

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed 2018 RECHT DOOR ZEE 'Recht door zee' is het thema voor de Week van Gebed voor de eenheid van christenen. De jaarlijkse gebedsweek vindt plaats van 21 tot en met 28 januari 2018. Het thema haakt aan op het danklied van Mozes en Mirjam uit het Bijbelboek...

Kerstfair en Open Kerk Haren

Kerstfair en Open Kerk Haren

Op de Kerstfair inkopen doen voor kerstmis. Dorpsgenoten ontmoeten. Samen er een gezellige dag van maken. Het gebeurt op zaterdag 16 december rond de Dorpskerk in Haren. Rondom de kerk staan kraampjes, brandt een gezellig houtvuur, vertelt een verhalenverteller zijn...