Webinar Peter Bootsma op 22 april

Gepubliceerd op: 9 april 2021

Op 22 april –  een webinar door Peter Bootsma, voorzitter van Noorden Duurzaam en Groene Burgemeester van Groningen

De webinar opent met de urgentie van duurzame ontwikkeling en de opdracht die ons in Laudato Si wordt gegeven. Daarna wordt aan de slag gegaan met drie hoofdvragen van klein naar groot: wat kun je zelf doen, wat kun je doen als kerk, en hoe kan de ‘sector levensbeschouwing’ zijn bijdrage aan duurzame ontwikkeling versterken. De webinar vindt plaats in het nieuwe online duurzaamheidscafé van het sectorbrede project Inspiratie voor Duurzaamheid. Dit is een project van Solidair Groningen Drenthe en de vereniging Noorden Duurzaam.

 

Meer berichten

Jongerenplatform: Startactiviteit

Jongerenplatform: Startactiviteit

Op 29 augustus a.s. organiseren wij de startactiviteit van 2021-’22. We beginnen om 12 uur met de eucharistieviering in Beilen, waarna we lunchen en ’s middags gaan klimmen in het klimbos van Grolloo! Kosten voor deelname is €10,- pp., dit is inclusief de lunch. Adres...

Sacrament en Emotie

Sacrament en Emotie

Sacrament en emotie Je vraagt je soms af hoe de Heilige Geest werkt. Nou weet ik dat ook niet precies, en het zal ook niet iedere keer op dezelfde manier gaan, en niet bij iedereen op dezelfde wijze, maar af en toe zie ik dat een vormeling of een dopeling wordt...

Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter

Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter

Maatregelen vanaf 3 juli 2021 Gelet op de positieve landelijke ontwikkelingen kunnen de COVID-maatregelen verder versoepeld worden.We volgen daarbij de "Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter" van de RK Kerk. Dit houdt onder meer het volgende in: Het...