Webinar Peter Bootsma op 22 april

Gepubliceerd op: 9 april 2021

Op 22 april –  een webinar door Peter Bootsma, voorzitter van Noorden Duurzaam en Groene Burgemeester van Groningen

De webinar opent met de urgentie van duurzame ontwikkeling en de opdracht die ons in Laudato Si wordt gegeven. Daarna wordt aan de slag gegaan met drie hoofdvragen van klein naar groot: wat kun je zelf doen, wat kun je doen als kerk, en hoe kan de ‘sector levensbeschouwing’ zijn bijdrage aan duurzame ontwikkeling versterken. De webinar vindt plaats in het nieuwe online duurzaamheidscafé van het sectorbrede project Inspiratie voor Duurzaamheid. Dit is een project van Solidair Groningen Drenthe en de vereniging Noorden Duurzaam.

 

Meer berichten

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten de coronamaatregelen voor de Rooms-Katholieke Kerk uit te breiden. Dit in verband met de huidige ontwikkelingen op het gebied van de coronapandemie. In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en...

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis.nl ook dit jaar online: kijk waar en wanneer u in onze parochie Kerstmis kunt vieren Op vrijdag 26 november, net voor het begin van de Advent, gaat/ging de website VierKerstmis.nl online. Dit initiatief van de Nederlandse R.-K. bisschoppen roept iedereen...

Concert in de H. Nicolaaskerk

Concert in de H. Nicolaaskerk

Op 19 december, de laatste zondag vóór kerstmis, zal in de H. Nicolaaskerk in Haren door de evenementen/Woord & Muziek-commissie een Advent & Kerstconcert georganiseerd worden met vooral veel muziek. Afhankelijk van de corona-maatregelen zal er ook samenzang...