Webinar Peter Bootsma op 22 april

Gepubliceerd op: 9 april 2021

Op 22 april –  een webinar door Peter Bootsma, voorzitter van Noorden Duurzaam en Groene Burgemeester van Groningen

De webinar opent met de urgentie van duurzame ontwikkeling en de opdracht die ons in Laudato Si wordt gegeven. Daarna wordt aan de slag gegaan met drie hoofdvragen van klein naar groot: wat kun je zelf doen, wat kun je doen als kerk, en hoe kan de ‘sector levensbeschouwing’ zijn bijdrage aan duurzame ontwikkeling versterken. De webinar vindt plaats in het nieuwe online duurzaamheidscafé van het sectorbrede project Inspiratie voor Duurzaamheid. Dit is een project van Solidair Groningen Drenthe en de vereniging Noorden Duurzaam.

 

Meer berichten

De bijbel letterlijk lezen?

De bijbel letterlijk lezen?

De Bijbel letterlijk lezen? column juni van de bisschop We discussiëren wel eens over het lezen van de Bijbel, of dat letterlijk moet of symbolisch. Maar wat verstaan we onder ‘letterlijk’? Betekent het ‘historisch gebeurd’? We gebruiken het woord ‘letterlijk’ niet...

Woord & Muziek in de Maria-meimaand

Woord & Muziek in de Maria-meimaand

In navolging van de Woord & Muziek middagen in de Advent en Passietijd, zal er op donderdag 27 mei weer een Woord & Muziek bijeenkomst zijn, deze keer in de vroege avond. De muziek zal in afwisseling met teksten in het teken staan van de Maria-meimaand....

Dierenmishandeling

Dierenmishandeling

Column van de Bisschop Dierenmishandeling Onlangs werden mij foto’s toegestuurd van mishandelde dieren. Het schijnt meer voor te komen dan we denken. Dat is trouwens met meer zaken zo. Kindermishandeling is in corona-tijd ook toegenomen. Evenals ouderenmishandeling!...