Week van de Begraafplaats

Gepubliceerd op: 29 May 2018

Week van de Begraafplaats

van: zaterdag 26 mei t/m zaterdag 2 juni 2018
THEMA: TUSSEN KUNST EN KIST

R.K. Kerkhof Groningen
Hereweg 89
9721 AA, Groningen

Contact 050 525 32 28 –  info@rkkerkhofgroningen.nl

Open dagmet openstelling van de kapel, de crypte en een expositie in de aula.

  • maandag 26 mei t/m zaterdag 2 juni van 10:00-16:00 uur


Rondleidingen
: Over de historie van het R.K. Kerkhof:

  • zaterdag 26 mei en zaterdag 2 juni van 10:30 uur tot 11.30 uur en tevens op donderdag 31 mei een avondrondleiding van 19.00 uur tot  00 uur.
  • na elke rondleiding is er koffie en thee in de aula, napraten , wij informeren u graag over ons kerkhof.


Openingstijden kerkhof :

  • dagelijks van 09:00-18:00 uur (zomertijd)
  • zondag 3 juni geen activiteiten

 

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Gedwongen te vluchten zoals Jezus Christus Landeigen ontheemde mensen onthalen, beschermen, bevorderen en integreren Boodschap van paus FranciscusWerelddag van de Migrant en de Vluchteling 2020zondag 27 september In het begin van dit jaar heb ik mijn toespraak tot de...