Wie zingt er mee in de jarige kerk?

Gepubliceerd op: 30 juni 2017

Salvatorgemeenschap

Nieuws

Wie zingt er mee in de jarige kerk?

by | 30 juni 2017 | Archief 2017

Op zondag 16 juli bestaat de Salvatorkerk 65 jaar en dat gaan we vieren.
In de viering zingt, naast de Schola Gregoriaans, ook een projectkoor o.l.v. Chris Fictoor.
Het kinderkoor zingt ook mee met het projectkoor.
Voor het projectkoor zoeken wij zangers van alle leeftijden. Wilt u, wil jij meezingen? Van harte welkom op de repetitieavond: dinsdag 11 juli om 19.00 uur in de Salvator.

Opgeven voor het projectkoor kan bij Gea Ettema, bellen: 050-5014390 of per e-mail: kerkmuzieksalvator@gmail.com

vriendelijke groet,
Gea Ettema

Meer berichten

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

Het is weer zover! Overbodige goede, modieuze kleding, schoenen en accessoires (als riemen en sjaals) kunt voor of na de zondagsviering in gesloten zakken in de kleine parochiezaal van de Nicolaaskerk neerzetten. Het busje van de Kledingbank Maxima komt na...

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed 2018 RECHT DOOR ZEE 'Recht door zee' is het thema voor de Week van Gebed voor de eenheid van christenen. De jaarlijkse gebedsweek vindt plaats van 21 tot en met 28 januari 2018. Het thema haakt aan op het danklied van Mozes en Mirjam uit het Bijbelboek...

Kerstfair en Open Kerk Haren

Kerstfair en Open Kerk Haren

Op de Kerstfair inkopen doen voor kerstmis. Dorpsgenoten ontmoeten. Samen er een gezellige dag van maken. Het gebeurt op zaterdag 16 december rond de Dorpskerk in Haren. Rondom de kerk staan kraampjes, brandt een gezellig houtvuur, vertelt een verhalenverteller zijn...