“Winterwerk” 2021-2022 Raad van Kerken Zuidhorn is verschenen

Gepubliceerd op: 20 september 2021

Met deze link kunt u het Witte Boekje, het winterwerkprogramma van het seizoen 2021-2022 als pdf-bestand raadplegen. We hopen natuurlijk van harte dat u daarin iets aantreft waaraan u mee zou willen doen of dat u zou willen bijwonen. U kunt dat vooraf kenbaar maken door uw keuze door te geven via de mail. Dat is niet onbelangrijk, want zo krijgen wij een overzicht van het aantal deelnemers dat aan een activiteit zal deelnemen en kunnen wij u op de hoogte brengen van eventuele wijzigingen. Het e-mail adres is: winterwerkzuidhorn@gmail.com. U kunt ook gebruik maken van het opgaveformulier (mailen naar genoemd e-mail adres of afdrukken en op een van de genoemde adressen in de brievenbus doen).

De onderwerpen dit jaar:

 

Meer berichten

Vervolg Praktijkcursus Geloofscommunicatie 2021

Vervolg Praktijkcursus Geloofscommunicatie 2021

Zaterdag 2 oktober jl. was de herstart van onze Cursus Geloofscommunicatie. Die staat in het teken van praktijksamenwerking dit najaar voor een multimedia productie Kerstspecial ’21 ‘Opnieuw beginnen’. Het startprogramma in Hoogeveen was voor breed publiek interessant...

XVIe Gewone Bisschoppensynode

XVIe Gewone Bisschoppensynode

XVIe Gewone Bisschoppensynode voorbereid op bisdomniveau – synodaal proces Om de paar jaar wordt in Rome een synode gehouden. Dat is een vrucht van het Tweede Vaticaans Concilie dat voor de lokale bisschoppen een grotere rol zag weggelegd. Het leiden van de Kerk...

The Climate Miles

The Climate Miles

Loop een stukje mee naar Glasgow Op 1 november start in Glasgow de klimaattop van de VN over de klimaatveranderingen en de problemen die daardoor ontstaan. Volgens Urgenda zijn daar oplossingen voor, maar erkennen we de urgentie niet genoeg en zouden we ons meer...