Woord en Muziek in de Advent

Gepubliceerd op: 24 november 2020

Nicolaasgemeenschap

Nieuws

Woord en Muziek in de Advent

by | nov 24, 2020 | Nicolaasgemeenschap, Nieuws

Op initiatief van de werkgroep Toekomst Nicolaaskerk zal op elke dinsdagmiddag in de Advent 2020 invulling worden gegeven aan een half uurtje Woord & Muziek. De data zijn 1, 8, 15 en 22 december. 
Passende teksten zullen omlijst worden met orgelmuziek, soms in samenspel met andere instrumenten. E.e.a. zal te beluisteren en te zien zijn via de livestream van de H. Nicolaaskerk. Aanvang 15.30 uur en duurt maximaal 25-30 minuten.
Er zal o.a. muziek klinken van F. Mendelssohn-Bartholdy, C.P.E.  Bach, J.S. Bach, J. Pachelbel, D. Buxtehude en F.Couperin. Organisten zijn: Ger van der Werf en Drik Hoogstede. Tevens wordt medewerking verleend door Miriam de Groot, dwarsfluit.
De teksten worden voorgedragen door leden van de voorbereidingsgroep.
De uitzending is te beluisteren en te zien via: kerkdienstgemist.nl > Haren > H. Nicolaaskerk.  Daar is ook het programma van die dag te vinden. Tevens is elke uitzending terug te zien. Deze is dan te vinden bij de betreffende datum, onder ‘uitzendingen’.
U bent voor dit half uurtje van harte uitgenodigd.

Meer berichten

Week van gebed voor eenheid 2021

Week van gebed voor eenheid 2021

ANDERS DAN ANDERS Van zondag 17 tot zaterdag 24 januari 2021 kan iedereen weer meedoen met de jaarlijkse Week van Gebed. In Groningen wordt dit georganiseerd door een werkgroep met mensen uit verschillende achtergronden. Ze doen dit op verzoek van de Raad van Kerken...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Elke zondag worden er vieringen gehouden worden in de eigen Jozefkerk. Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig. Er mag maar een beperkt aantal mensen...

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse kerkgenootschappen overleg gevoerd met minister Grapperhaus van justitie over een verstandige werkwijze. Iedereen maakt zich grote zorgen over de snelle toename...