Woord en Muziek in de Advent

Gepubliceerd op: 24 november 2020

Nicolaasgemeenschap

Nieuws

Woord en Muziek in de Advent

by | nov 24, 2020 | Nicolaasgemeenschap, Nieuws

Op initiatief van de werkgroep Toekomst Nicolaaskerk zal op elke dinsdagmiddag in de Advent 2020 invulling worden gegeven aan een half uurtje Woord & Muziek. De data zijn 1, 8, 15 en 22 december. 
Passende teksten zullen omlijst worden met orgelmuziek, soms in samenspel met andere instrumenten. E.e.a. zal te beluisteren en te zien zijn via de livestream van de H. Nicolaaskerk. Aanvang 15.30 uur en duurt maximaal 25-30 minuten.
Er zal o.a. muziek klinken van F. Mendelssohn-Bartholdy, C.P.E.  Bach, J.S. Bach, J. Pachelbel, D. Buxtehude en F.Couperin. Organisten zijn: Ger van der Werf en Drik Hoogstede. Tevens wordt medewerking verleend door Miriam de Groot, dwarsfluit.
De teksten worden voorgedragen door leden van de voorbereidingsgroep.
De uitzending is te beluisteren en te zien via: kerkdienstgemist.nl > Haren > H. Nicolaaskerk.  Daar is ook het programma van die dag te vinden. Tevens is elke uitzending terug te zien. Deze is dan te vinden bij de betreffende datum, onder ‘uitzendingen’.
U bent voor dit half uurtje van harte uitgenodigd.

Meer berichten

Dierenmishandeling

Dierenmishandeling

Column van de Bisschop Dierenmishandeling Onlangs werden mij foto’s toegestuurd van mishandelde dieren. Het schijnt meer voor te komen dan we denken. Dat is trouwens met meer zaken zo. Kindermishandeling is in corona-tijd ook toegenomen. Evenals ouderenmishandeling!...

Roepingenzondag 25 mei 2021

Roepingenzondag 25 mei 2021

"Wees niet bang, kom dichterbij" In de Katholieke Kerk van het noorden (Groningen, Friesland, Drenthe, Noordoostpolder) is een blijvende behoefte aan priesters, diakens, pastoraal werkers en religieuzen, en aan mensen die kiezen voor een kerkelijk huwelijk. Wat kunnen...

Webinar Peter Bootsma op 22 april

Webinar Peter Bootsma op 22 april

Op 22 april -  een webinar door Peter Bootsma, voorzitter van Noorden Duurzaam en Groene Burgemeester van Groningen De webinar opent met de urgentie van duurzame ontwikkeling en de opdracht die ons in Laudato Si wordt gegeven. Daarna wordt aan de slag gegaan met drie...