Woord en Muziek in de Passietijd

Gepubliceerd op: 8 maart 2021

Ook in de Passietijd zullen er weer Woord & Muziekmiddagen zijn: passende muziek en tekst voor de laatste 3 weken van de vastentijd.
Op 3 vrijdagmiddagen 19 en 26 maart en Goede Vrijdag 2 april zal van 15.00 tot 15.30 uur dit te beluisteren zijn, zowel online via www.kerkdienstgemist.nl als in de kerk zelf na schriftelijke aanmelding via nicolaasraad@hildegardparochie.nl
De muziek wordt verzorgd door: Miriam de Groot (dwarsfluit), Rob Biermasz (cello), Job Oostveen (altviool), Rosemarie Arnold (althobo), Sievert Holman (piano), Ger van der Werf en Drik Hoogstede (orgel).

Het betreffende middagprogramma is telkens te lezen op de website van www.kerkdienstgemist.nl bij H. Nicolaaskerk – Haren.

Werkgroep Toekomst Nicolaas

Meer berichten

Jongerenplatform: Startactiviteit

Jongerenplatform: Startactiviteit

Op 29 augustus a.s. organiseren wij de startactiviteit van 2021-’22. We beginnen om 12 uur met de eucharistieviering in Beilen, waarna we lunchen en ’s middags gaan klimmen in het klimbos van Grolloo! Kosten voor deelname is €10,- pp., dit is inclusief de lunch. Adres...

Sacrament en Emotie

Sacrament en Emotie

Sacrament en emotie Je vraagt je soms af hoe de Heilige Geest werkt. Nou weet ik dat ook niet precies, en het zal ook niet iedere keer op dezelfde manier gaan, en niet bij iedereen op dezelfde wijze, maar af en toe zie ik dat een vormeling of een dopeling wordt...

Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter

Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter

Maatregelen vanaf 3 juli 2021 Gelet op de positieve landelijke ontwikkelingen kunnen de COVID-maatregelen verder versoepeld worden.We volgen daarbij de "Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter" van de RK Kerk. Dit houdt onder meer het volgende in: Het...