Woord en Muziek in de Passietijd

Gepubliceerd op: 8 maart 2021

Ook in de Passietijd zullen er weer Woord & Muziekmiddagen zijn: passende muziek en tekst voor de laatste 3 weken van de vastentijd.
Op 3 vrijdagmiddagen 19 en 26 maart en Goede Vrijdag 2 april zal van 15.00 tot 15.30 uur dit te beluisteren zijn, zowel online via www.kerkdienstgemist.nl als in de kerk zelf na schriftelijke aanmelding via nicolaasraad@hildegardparochie.nl
De muziek wordt verzorgd door: Miriam de Groot (dwarsfluit), Rob Biermasz (cello), Job Oostveen (altviool), Rosemarie Arnold (althobo), Sievert Holman (piano), Ger van der Werf en Drik Hoogstede (orgel).

Het betreffende middagprogramma is telkens te lezen op de website van www.kerkdienstgemist.nl bij H. Nicolaaskerk – Haren.

Werkgroep Toekomst Nicolaas

Meer berichten

Dierenmishandeling

Dierenmishandeling

Column van de Bisschop Dierenmishandeling Onlangs werden mij foto’s toegestuurd van mishandelde dieren. Het schijnt meer voor te komen dan we denken. Dat is trouwens met meer zaken zo. Kindermishandeling is in corona-tijd ook toegenomen. Evenals ouderenmishandeling!...

Roepingenzondag 25 mei 2021

Roepingenzondag 25 mei 2021

"Wees niet bang, kom dichterbij" In de Katholieke Kerk van het noorden (Groningen, Friesland, Drenthe, Noordoostpolder) is een blijvende behoefte aan priesters, diakens, pastoraal werkers en religieuzen, en aan mensen die kiezen voor een kerkelijk huwelijk. Wat kunnen...

Webinar Peter Bootsma op 22 april

Webinar Peter Bootsma op 22 april

Op 22 april -  een webinar door Peter Bootsma, voorzitter van Noorden Duurzaam en Groene Burgemeester van Groningen De webinar opent met de urgentie van duurzame ontwikkeling en de opdracht die ons in Laudato Si wordt gegeven. Daarna wordt aan de slag gegaan met drie...