Woord en Muziek in de Passietijd

Gepubliceerd op: 8 maart 2021

Ook in de Passietijd zullen er weer Woord & Muziekmiddagen zijn: passende muziek en tekst voor de laatste 3 weken van de vastentijd.
Op 3 vrijdagmiddagen 19 en 26 maart en Goede Vrijdag 2 april zal van 15.00 tot 15.30 uur dit te beluisteren zijn, zowel online via www.kerkdienstgemist.nl als in de kerk zelf na schriftelijke aanmelding via nicolaasraad@hildegardparochie.nl
De muziek wordt verzorgd door: Miriam de Groot (dwarsfluit), Rob Biermasz (cello), Job Oostveen (altviool), Rosemarie Arnold (althobo), Sievert Holman (piano), Ger van der Werf en Drik Hoogstede (orgel).

Het betreffende middagprogramma is telkens te lezen op de website van www.kerkdienstgemist.nl bij H. Nicolaaskerk – Haren.

Werkgroep Toekomst Nicolaas

Meer berichten

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten de coronamaatregelen voor de Rooms-Katholieke Kerk uit te breiden. Dit in verband met de huidige ontwikkelingen op het gebied van de coronapandemie. In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en...

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis.nl ook dit jaar online: kijk waar en wanneer u in onze parochie Kerstmis kunt vieren Op vrijdag 26 november, net voor het begin van de Advent, gaat/ging de website VierKerstmis.nl online. Dit initiatief van de Nederlandse R.-K. bisschoppen roept iedereen...

Concert in de H. Nicolaaskerk

Concert in de H. Nicolaaskerk

Op 19 december, de laatste zondag vóór kerstmis, zal in de H. Nicolaaskerk in Haren door de evenementen/Woord & Muziek-commissie een Advent & Kerstconcert georganiseerd worden met vooral veel muziek. Afhankelijk van de corona-maatregelen zal er ook samenzang...