Woord & Muziek in de Maria-meimaand

Gepubliceerd op: 22 mei 2021

In navolging van de Woord & Muziek middagen in de Advent en Passietijd, zal er op donderdag 27 mei weer een Woord & Muziek bijeenkomst zijn, deze keer in de vroege avond. De muziek zal in afwisseling met teksten in het teken staan van de Maria-meimaand. Medewerking is toegezegd door enkele koorleden van het Nicolaaskoor en zij zullen bekende Marialiederen zingen. Tevens zal er instrumentale muziek klinken samen met het orgel.

De Woord & Muziek avond zal van 19.00  tot 19.45 uur plaatsvinden in de H. Nicolaaskerk en is online te volgen via www.Kerkdienstgemist.nl

Zoals het er nu naar uitziet zal er in de kerk zelf ruimte zijn voor 30 personen, na aanmelding via: nicolaasraad@hildegardparochie.nl

De toegang is gratis en indien mogelijk zal er na afloop ook gelegenheid zijn voor een kop koffie/thee.

Meer berichten

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten de coronamaatregelen voor de Rooms-Katholieke Kerk uit te breiden. Dit in verband met de huidige ontwikkelingen op het gebied van de coronapandemie. In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en...

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis.nl ook dit jaar online: kijk waar en wanneer u in onze parochie Kerstmis kunt vieren Op vrijdag 26 november, net voor het begin van de Advent, gaat/ging de website VierKerstmis.nl online. Dit initiatief van de Nederlandse R.-K. bisschoppen roept iedereen...

Concert in de H. Nicolaaskerk

Concert in de H. Nicolaaskerk

Op 19 december, de laatste zondag vóór kerstmis, zal in de H. Nicolaaskerk in Haren door de evenementen/Woord & Muziek-commissie een Advent & Kerstconcert georganiseerd worden met vooral veel muziek. Afhankelijk van de corona-maatregelen zal er ook samenzang...