Woord & Muziek in de Maria-meimaand

Gepubliceerd op: 22 mei 2021

In navolging van de Woord & Muziek middagen in de Advent en Passietijd, zal er op donderdag 27 mei weer een Woord & Muziek bijeenkomst zijn, deze keer in de vroege avond. De muziek zal in afwisseling met teksten in het teken staan van de Maria-meimaand. Medewerking is toegezegd door enkele koorleden van het Nicolaaskoor en zij zullen bekende Marialiederen zingen. Tevens zal er instrumentale muziek klinken samen met het orgel.

De Woord & Muziek avond zal van 19.00  tot 19.45 uur plaatsvinden in de H. Nicolaaskerk en is online te volgen via www.Kerkdienstgemist.nl

Zoals het er nu naar uitziet zal er in de kerk zelf ruimte zijn voor 30 personen, na aanmelding via: nicolaasraad@hildegardparochie.nl

De toegang is gratis en indien mogelijk zal er na afloop ook gelegenheid zijn voor een kop koffie/thee.

Meer berichten

Jongerenplatform: Startactiviteit

Jongerenplatform: Startactiviteit

Op 29 augustus a.s. organiseren wij de startactiviteit van 2021-’22. We beginnen om 12 uur met de eucharistieviering in Beilen, waarna we lunchen en ’s middags gaan klimmen in het klimbos van Grolloo! Kosten voor deelname is €10,- pp., dit is inclusief de lunch. Adres...

Sacrament en Emotie

Sacrament en Emotie

Sacrament en emotie Je vraagt je soms af hoe de Heilige Geest werkt. Nou weet ik dat ook niet precies, en het zal ook niet iedere keer op dezelfde manier gaan, en niet bij iedereen op dezelfde wijze, maar af en toe zie ik dat een vormeling of een dopeling wordt...

Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter

Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter

Maatregelen vanaf 3 juli 2021 Gelet op de positieve landelijke ontwikkelingen kunnen de COVID-maatregelen verder versoepeld worden.We volgen daarbij de "Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter" van de RK Kerk. Dit houdt onder meer het volgende in: Het...