Woord & Muziek in de Maria-meimaand

Gepubliceerd op: 26 april 2021

In navolging van de Woord & Muziek middagen in de Advent en Passietijd, zal er op donderdag 27 mei weer een Woord & Muziek bijeenkomst zijn, deze keer in de vroege avond. De muziek zal in afwisseling met teksten in het teken staan van de Maria-meimaand. Medewerking is toegezegd door enkele koorleden van het Nicolaaskoor en zij zullen bekende Marialiederen zingen. Tevens zal er instrumentale muziek klinken samen met het orgel.

De Woord & Muziek avond zal van 19.00  tot 19.45 uur plaatsvinden in de H. Nicolaaskerk en is online te volgen via www.Kerkdienstgemist.nl

Zoals het er nu naar uitziet zal er in de kerk zelf ruimte zijn voor 30 personen, na aanmelding via: nicolaasraad@hildegardparochie.nl

De toegang is gratis en indien mogelijk zal er na afloop ook gelegenheid zijn voor een kop koffie/thee.

Meer berichten

De bijbel letterlijk lezen?

De bijbel letterlijk lezen?

De Bijbel letterlijk lezen? column juni van de bisschop We discussiëren wel eens over het lezen van de Bijbel, of dat letterlijk moet of symbolisch. Maar wat verstaan we onder ‘letterlijk’? Betekent het ‘historisch gebeurd’? We gebruiken het woord ‘letterlijk’ niet...

Dierenmishandeling

Dierenmishandeling

Column van de Bisschop Dierenmishandeling Onlangs werden mij foto’s toegestuurd van mishandelde dieren. Het schijnt meer voor te komen dan we denken. Dat is trouwens met meer zaken zo. Kindermishandeling is in corona-tijd ook toegenomen. Evenals ouderenmishandeling!...

Roepingenzondag 25 mei 2021

Roepingenzondag 25 mei 2021

"Wees niet bang, kom dichterbij" In de Katholieke Kerk van het noorden (Groningen, Friesland, Drenthe, Noordoostpolder) is een blijvende behoefte aan priesters, diakens, pastoraal werkers en religieuzen, en aan mensen die kiezen voor een kerkelijk huwelijk. Wat kunnen...