Zilveren jubileum Harense pastor

Gepubliceerd op: 14 May 2017

Nicolaasgemeenschap

Nieuws

Zilveren jubileum Harense pastor

by | May 14, 2017 | Nicolaasgemeenschap

(uit het Harener Weekblad 15-05-2017)

HAREN –  In de Nicolaaskerk in Haren is zondag 14 mei het 25 jarig jubileum van pastor Peter Vos gevierd. Het was een bijzondere en feestelijke viering, waarin hij samen met zijn zus pastor Schothorst-Vos is voorgegaan.

Pastor Peter Vos werd na zijn studie aan de Theologische Hogeschool In Utrecht benoemd als pastoraal werker in Noord Holland. Eerst in Heerhugowaard, daarna in Nieuwe Nieuwdorp. Op 1 oktober 1998 kwam hij naar het bisdom Groningen en kreeg een aanstelling in de Nicolaasparochie in Haren.

Sinds 1 januari 2017 is pastor Peter Vos werkzaam in de H. Hildegard van Bingenparochie. Deze nieuwe parochie is een fusie van de volgende vier parochies: de Salvator-Maria parochie en de Walfriedparochie in Groningen en de Sint Jozefparochie in Zuidhorn en de H. Nicolaasparochie in Haren. De vier parochies zijn gemeenschappen geworden van de nieuwe Hildegardparochie.

Pastor Vos is lid van het pastoresteam van deze nieuwe parochie, maar blijft de eerst aanspreekbare pastor voor de Nicolaaskerk en de Nicolaasgemeenschap in Haren.

Meer berichten

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Protocol: Het nieuwe vieren

Protocol: Het nieuwe vieren

Per 1 juni zijn er weer vieringen in de kerk mogelijk. Om te kunnen starten is er op parochieel niveau (Hildegardparochiebestuur) en op locatieniveau (locatieraden en een gezamelijk bijeenkomst met een afvaardiging hiervan) overleg geweest. Met behulp van de...

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Moederdag Wil jij je moeder ook blij maken met een mooie bloem? Dan hebben we een heel leuk knutselidee voor jou. Jullie kunnen ook samen nadenken waarom het een goed idee is dat we ieder jaar Moederdag vieren en Vaderdag. Pappa's en mamma's zijn heel belangrijk voor...