Bedevaartreis in 2024

Volg de parochie ook op sociale media:

Gepubliceerd op: 21 juli 2023

In 2024 weer een Bedevaartreis met pastoor Jellema

In 2022 hebben we met 17 parochianen een bedevaartreis gemaakt onder leiding van Pastoor Jellema. We hebben toen in drie dagen het gebied tussen Rijn en Maas verkend. Zij die mee zijn geweest op deze reis waren erg enthousiast.

Nu het is de bedoeling dat we 14, 15 en 16 mei 2024 weer op reis gaan. We zullen Zuid-Limburg en Vlaams-Brabant bezoeken.

Op een woensdagavond 4 oktober om 20.00 uur geeft pastoor Jellema een presentatie van deze reis in de Parochiezaal van de San Salvator. Iedereen is van harte welkom.

Namens het reisbureau (in oprichting) “de Kleijn(e) Pastoor”.

Ria de Kleijn

Meer berichten

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 18 juni 2024

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 18 juni 2024

Beste medeparochianen, Op 17 juni heeft het parochiebestuur op de open parochieavond het concept-Gebouwenplan 2024-2030 toegelicht aan de leden van de locatieraden en andere geïnteresseerde parochianen. Met deze nieuwsbrief willen we u als direct betrokkene informeren...

Feestmaand –  65 Jaar H. Nicolaaskerk

Feestmaand –  65 Jaar H. Nicolaaskerk

FEESTMAAND -  65 JAAR H. NICOLAASKERK Graag doen wij nogmaals een oproep om uw bijdragen voor de tentoonstelling in de feestmaand (8 sept-6 okt) in het kader van 65 jaar H. Nicolaaskerk, aan de evenementencommissie kenbaar te maken. Samen maken we dan een afspraak hoe...

De bisschop leest gebouwenplannen – Deel 2

De bisschop leest gebouwenplannen – Deel 2

Sinds enige weken ben ik de gebouwenplannen aan het lezen en aantekeningen aan het maken die ik nodig heb als het advies van de gebouwencommissie aan mij wordt voorgelegd om een besluit te nemen waarmee het parochiebestuur vervolgens over kan gaan tot uitvoering....