...

Bedevaartreis in 2024

Gepubliceerd op: 21 juli 2023

In 2024 weer een Bedevaartreis met pastoor Jellema

In 2022 hebben we met 17 parochianen een bedevaartreis gemaakt onder leiding van Pastoor Jellema. We hebben toen in drie dagen het gebied tussen Rijn en Maas verkend. Zij die mee zijn geweest op deze reis waren erg enthousiast.

Nu het is de bedoeling dat we 14, 15 en 16 mei 2024 weer op reis gaan. We zullen Zuid-Limburg en Vlaams-Brabant bezoeken.

Op een woensdagavond 4 oktober om 20.00 uur geeft pastoor Jellema een presentatie van deze reis in de Parochiezaal van de San Salvator. Iedereen is van harte welkom.

Namens het reisbureau (in oprichting) “de Kleijn(e) Pastoor”.

Ria de Kleijn

Meer berichten

Ontmoetingsdagen voor mensen die hun partner hebben verloren

Ontmoetingsdagen voor mensen die hun partner hebben verloren

ONTMOETINGSDAG IN HOOGEVEENvoor mensen die hun partner hebben verloren De diocesane werkgroep Partnerverlies van het Bisdom Groningen-Leeuwarden organiseert elk half jaar in een andere regio een Ontmoetingsdag voor mensen, die hun partner door de dood hebben verloren....

Jezus Christus: basiscursus van de Bonifatius Academie

Jezus Christus: basiscursus van de Bonifatius Academie

Wie is Jezus Christus voor ons?Welke beelden van Hem komen we tegen in de Bijbel, in de Traditie en in de kunst?In een vijftal avonden gaan we ons bezig houden met deze vragen.We onderzoeken welke plaats Jezus Christus in ons geloven heeft.Bij elke avond hoort een...

Jaarlijkse gedenkdag H. Titus Brandsma

Jaarlijkse gedenkdag H. Titus Brandsma

Noorden start 27 juli jaarlijkse gedenkdag H. Titus Brandsma Zalige pater Titus Brandsma is vorig jaar op 15 mei heilig verklaard door paus Franciscus. Op donderdag 27 juli a.s., daags na de officiële sterfdatum van H. Titus (26 juli) is in Bolsward en Dokkum een...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.