Bedevaartreis in 2024

Volg de parochie ook op sociale media:

Gepubliceerd op: 21 juli 2023

In 2024 weer een Bedevaartreis met pastoor Jellema

In 2022 hebben we met 17 parochianen een bedevaartreis gemaakt onder leiding van Pastoor Jellema. We hebben toen in drie dagen het gebied tussen Rijn en Maas verkend. Zij die mee zijn geweest op deze reis waren erg enthousiast.

Nu het is de bedoeling dat we 14, 15 en 16 mei 2024 weer op reis gaan. We zullen Zuid-Limburg en Vlaams-Brabant bezoeken.

Op een woensdagavond 4 oktober om 20.00 uur geeft pastoor Jellema een presentatie van deze reis in de Parochiezaal van de San Salvator. Iedereen is van harte welkom.

Namens het reisbureau (in oprichting) “de Kleijn(e) Pastoor”.

Ria de Kleijn

Meer berichten

Boodschap van paus Franciscus – 32e Wereldziekendag

Boodschap van paus Franciscus – 32e Wereldziekendag

BOODSCHAP VAN DE HEILIGE VADER FRANCISCUS VOOR DE 32e WERELDZIEKENDAG 11 februari 2024 "Het is niet goed voor de mens om alleen te zijn”. Zorgen voor de zieken door te zorgen voor relaties "Het is niet goed dat de mens alleen blijft" (Gen 2,18). Vanaf het begin heeft...

Boodschap van paus Franciscus – Veertigdagentijd

Boodschap van paus Franciscus – Veertigdagentijd

Boodschap van de Heilige Vader voor de Veertigdagentijd 2024 God leidt ons door de woestijn naar de vrijheid   Geliefde broeders en zusters,           Wanneer onze God zich openbaart, begint de vrijheid: “Ik ben de HEER uw God, die u heb weggeleid uit Egypte, het...

Column van de bisschop

Column van de bisschop

De mens kan over eeuwig leven nadenken De evolutietheorie heeft aan het licht gebracht dat er tussen dier en mens overeenkomsten zijn. Hoe we de verhouding tussen schepping en evolutie moeten zien laat ik nu even in het midden. De catechismus zegt er weinig over. Dat...