Concert rond het orgel

Volg de parochie ook op sociale media:

Gepubliceerd op: 7 mei 2024

Concert rond het orgel – 4 juni 2024

Op de 1e  dinsdagavond van juni zal er, evenals vorig jaar, weer een CONCERT rond het ORGEL plaatsvinden in de H. Nicolaaskerk in Haren. Naast enkele solo orgelwerken door Drik Hoogstede zal dit jaar medewerking worden verleend door het blaaskwintet Groninger Mozart Winds. Het kwintet bestaat uit: Denise Doek (fluit), Janny Menninga (hobo), Naomi Reifenberg (fagot), Maarten Verbruggen (hoorn) en Jan Visser (klarinet),  allen lid van het Groninger Mozarts Ensemble (GME). Tijdens dit concert spelen zij enkele werken als kwintet, maar de afzonderlijke leden spelen ook samen met het orgel. Naast de instrumentale muziek zingt Jan Lever (tenor) enkele liederen van Bach, daarbij begeleid op orgel.

Naast muziek van Mozart en Joh. Seb. Bach, zullen ook werken van  J.G. Walther, G. Fauré, Ch. Lefèvre en Hugo de Groot te horen zijn. Veel muziek zal bekend in de oren klinken, en na de verrassende slotmuziek zult u zeker met muziek in uw hoofd naar huis gaan.
Het concert duurt ongeveer 1 uur. Daniëlla Schaub zal tussen de muziekstukken korte toelichtingen geven.

 

  • De toegang is GRATIS, na afloop is er een deurcollecte
  • Dinsdag 4 juni 2024, aanvang 20.15 uur
  • Locatie: H. Nicolaaskerk, Irenelaan 2, 9752 LS Haren

Meer berichten

Pinksternoveen 17 mei – Emmauskerk

Pinksternoveen 17 mei – Emmauskerk

Oproep viering Pinksternoveen in de Emmauskerk in Groningen Het Pinksternoveen is een negendaags gebed van Maria en de apostelen na de Hemelvaart van Jezus. Het wordt op 17 mei gebeden in alle Nederlandse bisdommen door verschillende groepen, verbonden door Charis. In...

Vier.nu Pasen

Vier.nu Pasen

www.Vier.nu is de website over de belangrijke christelijke hoogfeesten. De site roept in de Veertigdagentijd iedereen op om zoveel mogelijk Pasen te vieren in de eigen plaatselijke Kerk. Voor onze parochie  staat vieringenrooster online. Daar kunt u zien welke...

Informatieavond reis naar Lourdes

Informatieavond reis naar Lourdes

Informatieavond Pelgrimstocht naar Lourdes in de Emmauskerk Van 19 t/m 27 september is er een mogelijkheid om deel te nemen aan een pelgrimstocht naar Lourdes. OP vrijdag 12 april, om 19.00 uur, in de Emmauskerk, Ra 4 is er een vrijblijvende informatiebijeenkopmst...