Nieuwsbrief Jozefgemeenschap nr.13

Gepubliceerd op: 1 november 2023

Nieuwsbrief Jozefgemeenschap 2023 nr.13 nieuwe Vierkant en diverse berichten.

Nieuwe Vierkant november 2023

Klik op de afbeelding van Vierkant om de online versie van de nieuwe Vierkant te openen. Het thema van de Vierkant is ‘Heilig’. In de Vierkant een interview door Anita van Nimwegen met Jan Hemel. Verder weer veel artikelen met informatie en foto’s, ‘in memoria’ en een overzicht van de vieringen in november/december (o.a. Allerzielen!!).

Allerzielen donderdag 2 november

Op Allerzielen is de Jozefkerk open van 16.00 tot 18.00 uur. U kunt in alle rust binnen lopen en een kaarsje aansteken voor uw dierbare(n) overledene(n).
Om 19.30 uur een Woord- en Communieviering o.l.v. parochianen. Alle aanwezigen worden uitgenodigd een lichtje aan te steken om hun overledenen te herdenken.

De overleden parochianen die wij in het bijzonder herdenken zijn:
Hanneke van Kooten-Mosterd,
Louis Klaver,
Johan Vermeulen,
Tonnie van Kooten,
Lineke Walker-Stiekema,
Jan van der Hart en
Barbara Muiser.

We gedenken ook:
Yaacob Simon en
Peculiar Chikadibrie Nweke

Iedereen is welkom!

Zondag 5 november

Op zondag 5 november gaat pastor Myriam voor in een Woord- en Communieviering. In de vorige Vierkant stond de voorganger fout vermeld. Er is zondag 5 november geen Allerzielenherdenking.

Voor de kinderen

Zondagochtend 12 november 2023 om 9.30 uur: Viering voor Jong en Oud: Thema: Sint Maarten Neem je lampion mee! We verzamelen om 9:15 in pastorie. Meer informatie in de Vierkant.
Op deze zondag willen wij extra aandacht besteden aan de kinderen van Voedselbank Westerkwartier en de actie ‘Pakjesboot23’. Tijdens de rondgang met de lampionnen verzamelen we ook chocoladeletters of andere houdbare producten. Ook de collecte van deze zondag is voor de actie ‘Pakjesboot23’. Sinterklaas is er voor alle kinderen. – Voedselbank Westerkwartier

Verder in 2023:

  • 10 december 2023 Kindernevendienst
  • 25 december 2023 Viering voor Jong en Oud 
Koffieochtend donderdag 16 november 2023

Van 10.00 tot 11.30 uur is er koffie en thee in de pastorie. Iedereen is van harte welkom! Als u gehaald wilt worden kunt u dat aangeven bij Evadien Verleun (bezoekgroep): 0594 529 263
Komt u ook op de kerstlunch donderdag 21 december? Reserveer de datum alvast!

Kerst 2023

De ‘nachtmis’ op kerstavond zondag 24 december begint om 21.00 uur. Pastoor Jellema gaat voor in de Eucharistieviering. Koor Jubilate zingt. Op zondagochtend 24 december is er geen viering in de Jozefkerk!
Op Eerste Kerstdag is er om 9.30 uur een viering ‘voor jong en oud’ waarin pastor Myriam voorgaat. JozefsNotenhout zingt.

 

Collecte Jozefkerk november
  • 5 november – eigen kerk
  • 12 november – eigen kerk en Voedselbank
  • 19 november – eigen kerk
  • 26 november – eigen kerk
  • 3 december – Hildegard en Burkina Faso
  • 10 december – eigen kerk
  • 17 december – eigen kerk

Meer berichten

Kerstconcert met samenzang 17 december 2023

Kerstconcert met samenzang 17 december 2023

Kerstconcert met samenzang op 17 december 2023 De evenementencommissie van de H. Nicolaaskerk organiseert op zondagmiddag 17 december weer een mooi Kerstconcert in de kerk. Er is samenzang, het Nicolaas-projectkoor o.l.v. Trevor Mooijman zingt samen met koor- en...

Hildegarddag 3 dec. Walfried

Hildegarddag 3 dec. Walfried

Hildegardviering én ontmoetingZondag 3 december om 10.30 uur Emmauskerk, Ra 4, 9733 H5 Groningen De Hildegardviering 2023 wordt gehouden op de le zondag van de advent, in de Emmauskerk van de Walfriedgenneenschap in Groningen¬Lewenborg. In deze gezamenlijke viering...

Raad van Kerkendienst Zuidhorn

Raad van Kerkendienst Zuidhorn

Raad van Kerkendienst ZuidhornThuis op plaatsen zonder hoop – klimaatrechtvaardigheid = naastenliefde.  Op 15 oktober om 9.30 uur is er weer een viering uitgaande van deRaad van Kerken Zuidhorn in de Gastkerk te Zuidhorn. Dezemorgen zal Myriam Oosting, pastor van de...