Vastenactie-activiteiten in de Salvator

Volg de parochie ook op sociale media:

Gepubliceerd op: 1 maart 2024

Door de herstelwerkzaamheden in onze kerk kan de altijd sfeervolle
KOFFIESTOP OP 10 MAART HELAAS NIET DOORGAAN
Maar natuurlijk heeft het Vastenactieteam hun creatieve geest aan het werk gezet en is er een andere oplossing bedacht!

KOEK EN ZOPIE OP HET KERKPLEIN

Na de viering van aanstaande zondag 3 maart staat op het kerkplein een kraampje klaar waar we naast koffie, thee met eigengebakken boterkoek, warme chocolademelk met slagroom verkopen en eigengemaakte erwtensoep met alles erin en erbij. Ook roggenbrood met katenspek.

Een gezellig zitje ontbreekt natuurlijk niet en ook voor de muziek en een vuurtje wordt gezorgd.

Doe een leuke muts op en we wanen ons in andere sferen. Oh ja, niet onbelangrijk, vergeet niet om geld mee te nemen. Koffie/chocolademelk met boterkoek kost € 3,- en een kom erwtensoep koopt u al voor € 4,-. Alles ten bate van de Vastenactie natuurlijk! Fijn als u er zondag 3 maart bij kunt zijn.

AFHAALLUNCH

Net als voorgaande jaren organiseren we weer een afhaallunch ten bate van de Vastenactie op zaterdag 23 maart. We maken er met het team weer een heerlijke verrassing van voor u. We hopen dat u massaal een lunch bestelt!

De kosten zijn € 12,- per lunch. Bestellen kan t/m 21 maart bij Lida Heethuis: lida.heethuis@gmail.com of 06-41508200. Op zaterdag 23 april tussen 12.00 en 13.00 uur kan de tas met inhoud worden opgehaald op het kerkplein, bij de zijtrap van de kerk. Dat wordt vast weer smullen!

Het Vastenactieteam van de Salvator-Mariagemeenschap, Hedwig, Mieke, Thea en Lida.

BIJ BEIDE ACTIVITEITEN GELDT:
MENSEN UIT DE ANDERE LOCATIES ZIJN VAN HARTE WELKOM!

Heeft u het Salvatorcafé van 18 februari gemist, maar wilt u wel meer weten over het project van de Vastenactie in Zimbabwe? Via onderstaande link leest u het verhaal van Thandekile en kunt u de film bekijken. https://www.vastenactie.nl/verhalen/houd-hoop-en-werk-hard

Meer berichten

Uitnodiging afscheid bisschop Van den Hout 15 aug.

Uitnodiging afscheid bisschop Van den Hout 15 aug.

Geachte priesters, diakens en pastoraal werkers, Geachte dames en heren, In mijn brief van 21 juni jl. heb ik u laten weten dat onze bisschop, mgr. dr. C.F.M. van den Hout benoemd is tot bisschop van Roermond. Graag wil de bisschop afscheid nemen van de mensen in ons...

Nicolaaskerk 65 jaar Feestprogramma – overzicht

Nicolaaskerk 65 jaar Feestprogramma – overzicht

Nicolaaskerk Haren - 65 jaar 6 september 1959 – 6 september 2024 Feestprogramma – overzichtPROGRAMMA feestmaand Zondag 8 september 09.30 uur – viering en opening tentoonstellingOpeningsviering, voorganger Pastor Myriam Oosting. Kindernevendienst. Zang: Nicolaaskoor....

Salvator Nieuwsbrief 14 juli 2024

Salvator Nieuwsbrief 14 juli 2024

Het kleine meisje van de hoop Wat mij verwondert, zegt God, is de Hoop.Ik kan er niet over uit.Deze kleine Hoop, die er zo nietig uitziet.Dit kleine meisje Hoop.De onsterfelijke. Uit Charles Péguy (1873-1914) Le Porche du mystère de la deuxième vertuafbeelding van...