Vier.nu Pasen

Volg de parochie ook op sociale media:

Gepubliceerd op: 29 maart 2024

www.Vier.nu is de website over de belangrijke christelijke hoogfeesten. De site roept in de Veertigdagentijd iedereen op om zoveel mogelijk Pasen te vieren in de eigen plaatselijke Kerk. Voor onze parochie  staat vieringenrooster online. Daar kunt u zien welke vieringen wij organiseren onder het motto ‘Vier.nu Pasen!’. U bent daarbij van harte welkom.

De Veertigdagentijd is een bijzondere periode waarin we toeleven naar het hoogfeest van de Verrijzenis van Christus, Pasen. Een hoogtepunt in het kerkelijk jaar dat in de voorbereiding en in de Paastijd tot uiting komt in bijzondere vieringen, onder meer met Palmpasen, op Witte Donderdag, Goede vrijdag en natuurlijk de Paaswake.
Wij nodigen u van harte uit om samen met ons in de kerk deze vieringen te beleven en zo ons geloof met elkaar te delen.

Graag wijzen wij u ook op de landelijke website www.vier.nu. Deze biedt een aantal handige links en downloads die allemaal inspirerend en informatief zijn voor en over het vieren van Pasen. Zo is er voor kinderen een mooie kleurplaat om te downloaden, is er een link naar het Paasevangelie, worden kernbegrippen, tradities en vieringen uitgelegd en biedt de site nog veel meer.

Kijk voor meer informatie op onze parochiesite hildegardparochie.nl maar ook op Vier.nu en doe mee: Vier Pasen, niet alleen thuis, maar ook samen in de kerk!

Kijk hier de video met uitleg over Vier.nu in minder dan 1 minuut.

Meer berichten

Uitnodiging afscheid bisschop Van den Hout 15 aug.

Uitnodiging afscheid bisschop Van den Hout 15 aug.

Geachte priesters, diakens en pastoraal werkers, Geachte dames en heren, In mijn brief van 21 juni jl. heb ik u laten weten dat onze bisschop, mgr. dr. C.F.M. van den Hout benoemd is tot bisschop van Roermond. Graag wil de bisschop afscheid nemen van de mensen in ons...

Nicolaaskerk 65 jaar Feestprogramma – overzicht

Nicolaaskerk 65 jaar Feestprogramma – overzicht

Nicolaaskerk Haren - 65 jaar 6 september 1959 – 6 september 2024 Feestprogramma – overzichtPROGRAMMA feestmaand Zondag 8 september 09.30 uur – viering en opening tentoonstellingOpeningsviering, voorganger Pastor Myriam Oosting. Kindernevendienst. Zang: Nicolaaskoor....

Salvator Nieuwsbrief 14 juli 2024

Salvator Nieuwsbrief 14 juli 2024

Het kleine meisje van de hoop Wat mij verwondert, zegt God, is de Hoop.Ik kan er niet over uit.Deze kleine Hoop, die er zo nietig uitziet.Dit kleine meisje Hoop.De onsterfelijke. Uit Charles Péguy (1873-1914) Le Porche du mystère de la deuxième vertuafbeelding van...